Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
Może ktoś poda kilka przykładów tych przetargów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzs napisał:
Może ktoś poda kilka przykładów tych przetargów.
Nie ma takich przykładów-zresztą czas pokaże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sołtys napisał:
rzs napisał:
Może ktoś poda kilka przykładów tych przetargów.
Nie ma takich przykładów-zresztą czas pokaże!
nie ma.....? no to już.....działka....wybór operatora wywozu nieczystości stałych....dowóz dzieci dalej wymieniać czy od razu wstawić protokół pokontrolny RIO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble napisał:
sołtys napisał:
rzs napisał:
 Może ktoś poda kilka przykładów tych przetargów.
Nie ma takich przykładów-zresztą czas pokaże!
nie ma.....? no to już.....działka....wybór operatora wywozu nieczystości stałych....dowóz dzieci dalej wymieniać czy od razu wstawić protokół pokontrolny RIO ?
I co z twego bełkotu wynika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja was podziwiam, szczerze. Wy wszystko wiecie o przetargach i innych takich. Ja to nawet bym nie wiedział skąd taki protokół pokontrolny wziąć, a wy wiecie. Gdyby mi przyszło napisać donos, to bym nie wiedział od czego zacząć, a wy, wiadomo co fachowcy to fachowcy. Skąd u was tyle zapału ? Ile czasu to pochłania ? Kiedy wy śpicie ? Czy macie na to czas ? Naprawdę was podziwiam, że wam się tak chce, że wam się to nie znudzi. Szkodaby mi było nerwów na takie rzeczy. Nie umiałbym chyba tak żyć. Trzeba cieszyć się życiem, a nie zajmować się jakimś ba..nem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poll napisał:
Ja was podziwiam, szczerze. Wy wszystko wiecie o przetargach i innych takich. Ja to nawet bym nie wiedział skąd taki protokół pokontrolny wziąć, a wy wiecie. Gdyby mi przyszło napisać donos, to bym nie wiedział od czego zacząć, a wy, wiadomo co fachowcy to fachowcy.  Skąd u was tyle zapału ? Ile czasu to pochłania ? Kiedy wy śpicie ? Czy macie na to czas ? Naprawdę was podziwiam, że wam się tak chce, że wam się to nie znudzi. Szkodaby mi było nerwów na takie rzeczy.  Nie umiałbym chyba tak żyć.  Trzeba cieszyć się życiem, a nie zajmować się jakimś ba..nem...
Świnia oderwana od koryta zawsze kwiczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adwokat napisał:
ble ble ble napisał:
sołtys napisał:
rzs napisał:
  może ktoś poda kilka przykładów tych przetargów.
nie ma takich przykładów-zresztą czas pokaże!
nie ma.....? no to już.....działka....wybór operatora wywozu nieczystości stałych....dowóz dzieci dalej wymieniać czy od razu wstawić protokół pokontrolny rio ?
i co z twego bełkotu wynika?
adwokat napisał:
za chwilę szanowny pan a. będzie miał postawione zarzuty, a was widzę ściska no cóż....era miernego wójtowania zaczyna przemijać także.....
poll napisał:
ja was podziwiam, szczerze. wy wszystko wiecie o przetargach i innych takich. ja to nawet bym nie wiedział skąd taki protokół pokontrolny wziąć, a wy wiecie. gdyby mi przyszło napisać donos, to bym nie wiedział od czego zacząć, a wy, wiadomo co fachowcy to fachowcy.  skąd u was tyle zapału ? ile czasu to pochłania ? kiedy wy śpicie ? czy macie na to czas ? naprawdę was podziwiam, że wam się tak chce, że wam się to nie znudzi. szkodaby mi było nerwów na takie rzeczy.  nie umiałbym chyba tak żyć.  trzeba cieszyć się życiem, a nie zajmować się jakimś ba..nem...
poll napisał:
zgodnie z prawem każdy kto jest świadkiem lub posiada wiedzę o popełnionym przestępstwie winien poinformować o tym odpowiednie organa. kontrola rio jest kontrolą odgórną z urzędu której protokoły są umieszczane na jej stronie mozna je odczytać. donosy kto pisze donosy ? z tego co wiem każda informacja o prawdopodobnym popełnieniu przestępstwa jest podpisana z imienia i nazwiska. a tak na marginesie być patryjotą to nie tylko złożenie kwiatka 11 listopada, to pamięć o tym co przez swoją walkę nasi przodkowie chcieli dać nam swoim potomkom. Żyć w kraju wolnym bez nepotyzmu, kumoterstwa czy też złodziejstwa to była idea ludzi którzy oddali życie za wolną polskę. niestety pewnych rzeczy nie da się prze***yć i mimo wysiłków nie wszystko udaje się od razu. jako uczciwi ludzie dla samych siebie powinniśmy dbać o to aby nieuczciwość tępić w zarodku. przykro mi czytać wypowiedzi ludzi typu "że wam się chce" "kiedy wy śpicie" "ja bym chyba nie umiał". w samej radzie gminy międzyrzec podlaski zasiada człowiek, który został skazany prawomocnym wyrokiem za fałszerstwa również człowiek który ma orzeczoną chorobę psychiczną, a jest zastępcą przewodniczącego rady gminy i tak można wymieniać....gdzie tu uczciwość....ja się pytam? a ty poll jeśli nie masz czasu lub tak bardzo jesteś zajęty sobą po co wogóle wypowiadasz się na forum lepiej włóż sobie paluszek w cztery litery i podł€b nim anuz może zrobi ci się lepiej......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poll z kosmosu przybył. Nic nie wie, na niczym się nie zna. Ja patrzę na ręce urzędnikom. W komunistycznej Polsce nie można było interesować się tym, co robi nieomylna władza. Czasy się zmieniły na szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wszyscy DONOSICIELE się na mnie obrazili. Nerwowi jacyś są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesant, za komuny też byli donosiciele, więc pod tym względem to niewiele się zmieniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam wszystkich donosicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinniśmy wszyscy przeprosić donosicieli za to , że żyjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyć w w kraju wolnym od nepotyzmu, kumoterstwa..... Misiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poll nic nie zrozumiał i wszędzie widzi donosicieli co nie dają kombinować. Może niech się porządnie wyśpi bo deprecha gotowa ; P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poll  yyyytttaaammm brrreeedziiiisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak sponiewierają człowieka. A za co ? A za to, że zamiast mieszkać z kotem, człowiek ma żonę i dzieci. No i jeszcze ma konto w banku, a niektórzy lepszego sortu nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
I tak sponiewierają człowieka. A za co ? A za to, że zamiast mieszkać z kotem, człowiek ma żonę i dzieci. No i jeszcze ma konto w banku, a niektórzy lepszego sortu nie mają.
I co zazdrościsz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krrrryyychuuu spójrz na swoje podwórko 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ciebie to obchodzi zawistniku? Pilnuj lepiej siebie. Mamy wolność i jeden z drugim niech wybiera po swojemu, jak chce żyć. Konto w banku to taki rarytas? A kotów nie lubisz? Może ktoś nie chce żyć po twojemu. Ja sto razy bardziej uważam Jarosława niż kogoś twojego typu co chcą wszystkich pod jedną linijkę podciągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę tęsknisz za korytem, co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...